Dodacie podmienky

Dodávky predmetu plnenia (objednaného tovaru) budú podľa dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom termíne, zvyčajne do 3-10 pracovných dní od prijatia objednávky, vo výnimočných prípadoch môže byť dodacia lehota dlhšia, po dohovore s kupujúcim.

Miesto odberu je stanovené na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedené miesto. Dopravu na adresu určenia zaisťuje predávajúci. Zásielka s tovarom vždy obsahuje daňový doklad a návod na používanie výrobku.

Rozvoz tovaru zaisťujeme po celej Slovenskej republike,Českej republike, Rakúsku, Poľsku a SRN. Náklady na dopravu tovaru rozlišujeme podľa zvoleného spôsobu. Konkrétny spôsob dodania si zvolíte v sekcii Košík.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy (zásielkový obchod)

Odstúpenie od kúpnej zmluvy zo strany kupujúceho

Zákazník, ktorý nekupuje tovar v rámci svojej podnikateľskej činnosti má v súlade s platnými právnymi predpismi právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru, ak zo zakúpeným tovarom nakladal v súlade s návodom na jeho použitie, pretože sa jedná výslovne o tovar, ktorý je určený na užívanie, tak ,ako je určené v návode na používanie príslušného tovaru. Právo na odstúpenie od Zmluvy zaniká i v prípade, ak tovar kupujúci používal, tento vrátil predávajúcemu po jeho opratí, alebo poškodený z viny kupujúceho,alebo zapáchajúci , resp. znečistený vzhľadom na hygienu a ochranu zdravia iných kupujúcich, ktorí by mohli prejaviť záujem o kúpu vráteného tovaru. Pokiaľ sa jedná o jednorazové ochranné rúška, tieto nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť predávajúcemu.

Postup v prípade odstúpenia od zmluvy

Vzhľadom k tomu, že v prípade odstúpenia sa zmluva od začiatku ruší, vráti alebo nahradí dodávateľ zákazníkovi a zákazník dodávateľovi všetky vzájomne prijaté plnenia.

Odstúpiť môže zákazník tak, že túto skutočnosť oznámi dodávateľovi písomne na prevádzke u dodávateľa, alebo elektronicky na emailovú adresu : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pri odstúpení je nutné uviesť číslo objednávky, variabilný symbol a dátum nákupu a predložiť originál dokladu o kúpe tovaru.

Pokiaľ už zákazník tovar obdržal a prevzal, zašle tovar späť na prevádzku dodávateľa, kde dodávateľ bez zbytočného odkladu posúdi stav vráteného tovaru.

V prípade, že je tovar vrátený dodávateľovi v inom ako neporušenom stave a obale, je zákazník povinný nahradiť dodávateľovi hlavne náklady spojené s uvedením tovaru do pôvodného stavu a vzniknutú škodu na tovare (neúplný obsah, poškodený obal), opotrebovaný alebo znečistený tovar, a tovar, ktorý nebol používaný v súlade s návodom na jeho používanie nemá právo kupujúci vrátiť predávajúcemu s výnimkou, ak počas používania tovaru kupujúcim sa vyskytla za ktorú zodpovedá výhradne kupujúci nesprávnym používaním tovaru

Dodávateľ je v prípade odstúpenia povinný zákazníkovi vrátiť už zaplatenú kúpnu cenu alebo jej časť.

Tovar, prosíme, posielajte doporučene a poistený, nakoľko neručíme za jeho prípadnú stratu na ceste k nám (doporučene neznamená na dobierku).

Kontakt

EURA - GROUP s.r.o.
Dukelských hrdinov 4/7852, 960 01 Zvolen
Tel.: +421 917 703 703 | production@eura.sk

Odber noviniek

Prihláste sa k odberu noviniek a dostávajte aktuálne informácie o svojich obľúbených produktoch.